Подушка-іграшка "Хом'як" буде чудовим подарунком, як для дітей, так і для дорослих.
Рекомендації щодо прання
Прати можна в пральній машині в режимі делікатного прання за максимальної температури 30 градусів. Сушити в сушильній машині або за допомогою інших пристроїв не можна.
Розмір самої подушки: 32х32см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип іграшки | Подушка-іграшка |
| Матеріал | Поліестер |
| Наповнювач | Холлофайбер |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 45 см |
| Діаметр | 32 см |
| Прання | Машинна/ручна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 509 ₴


