Стильний шопер зі вигідно підкреслить ваші захоплення та індивідуальний стиль.
Виготовляємо шопери на замовлення із вашим зображенням. Виготовимо шопер із вашою улюбленною групою, актором, домашнім улюбленцем, сім'єю і т.д.
Оформіть замовлення і ми зв'яжемось з Вами для обговорення всіх деталей.
Виготовлення: 1-3 робочих днів
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шоппер |
| Тип ткани | Габардин |
| Цвет | Белый |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Максимальный вес | 15 кг |
| Плотность | 180 г/м2 |
| Высота | 390 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 295 ₴


