
Шопер Еко сумка аниме Клинок, рассекающий демонов Нэдзуко Камадо / Demon Slayer Nezuko Kamado хлопок
310 ₴
- В наличии
+380 (93) 752-98-00
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Стильний шопер зі вигідно підкреслить ваші захоплення та індивідуальний стиль.
Кольоропередача може варіюватись в залежності від характеристик вашого дисплею.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Шоппер |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 1 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Максимальный вес | 15 кг |
| Плотность | 180 г/м2 |
| Высота | 400 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 310 ₴

