Стильний шопер зі вигідно підкреслить ваші захоплення та індивідуальний стиль.
Кольоропередача може варіюватись в залежності від характеристик вашого дисплею.
Виготовлення 1-3 дні
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Белый |
| Тип застежки | Без застежки |
| Высота | 39 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Шоппер |
| Тип ткани | Габардин |
| Количество отделений | 1 |
| Максимальный вес | 15 кг |
| Плотность | 180 г/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴


