
Шопер / Еко сумка кпоп Стрей кідс СКЗУ ФоксІ.Ні / Stray Kids SKZOO FoxI.Ny габардин
275 ₴
- В наявності
+380 (93) 752-98-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кольоропередача може варіюватись в залежності від характеристик вашого дисплею.
Виготовлення 1-3 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 390 мм |
| Візерунки і принти | Інше |
| Колір | Білий |
| Кількість відділень | 1 |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Стан | Новий |
| Тип | Шопер |
| Тип застежки | Без застібки |
| Тип тканини | Габардин |
| Ширина | 340 мм |
| Щільність | 180 г/м2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴

