Стильний шопер зі вигідно підкреслить ваші захоплення та індивідуальний стиль.
Виготовляємо шопери на замовлення із вашим зображенням. Виготовимо шопер із вашою улюбленною групою, актором, домашнім улюбленцем, сім'єю і т.д.
Оформіть замовлення і ми зв'яжемось з Вами для обговорення всіх деталей.
Виготовлення: 1-3 робочих днів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Щільність | 180 г/м2 |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


