Стильний шопер зі вигідно підкреслить ваші захоплення та індивідуальний стиль.
Кольоропередача може варіюватись в залежності від характеристик вашого дисплею.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Формат | |
| Ширина | 34 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Тип | Шоппер |
| Тип тканини | Габардин |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застежки |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Щільність | 180 г/м2 |
| Висота | 39 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴


