Стильний шопер зі вигідно підкреслить ваші захоплення та індивідуальний стиль.
Кольоропередача може варіюватись в залежності від характеристик вашого дисплею.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Шопер |
| Тип тканини | Бавовна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Максимальна вага | 15 кг |
| Щільність | 180 г/м2 |
| Висота | 40 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 310 ₴


