
Рюкзак Аркейн: Ліга Легенд / Arcane: League of Legends 30*41*15 см рожевий
899 ₴
- В наявності
+380 (93) 752-98-00
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Три відсіки: два відсіки на блискавці, один відсік на липучці.
Рюкзак має дві зовнішні кишені для пляшки.
Кольоропередача може варіюватись в залежності від характеристик вашого дисплею.
Виготовлення 1-3 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Висота | 41 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 15 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для дівчаток |
| Візерунки та принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Розмір | Середній |
| Особливості | Регульовані лямки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴

