Два відсіки: основний відсік на блискавці, зовнішній відсік на липучці.
Рюкзак має дві зовнішні кишені для пляшки.
Виготовлення: 1-3 дні робочі
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Висота | 32 см |
| Ширина | 30 см |
| Глибина | 10 см |
| Стан | Новий |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Поліестер |
| Тип | Рюкзак |
| Виробник | Lilo |
| Користувацькі характеристики | |
| Візерунки та принти | Казки, кіно, мультфільми |
| Особливості | Регульовані лямки |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴


